Swicht Mikrotik CRS326-24G-2S+RM
    Fabricante:   Mikrotik    P/N:  CRS326-24G-2S+RM    EAN:  2501081714209    Código:  21386
CPU: 98DX3236A1 800 MHz - RAM: 512 MB - Storage type Flash,: 16 MB - Switch chip model: 98DX3236A1 - 10/100/1000 Ethernet ports: 24 - SFP+ cages: 2 - Operating system: SwOS /RouterOS (Dual boot) - Supported input voltage: 9 - 30 V (jack or passive PoE) - Dimensions: 440 x 144 x 44 mm
Marca Mikrotik
Modelo CRS326-24G-2S+RM
Especificaciones - CPU: 98DX3236A1 800 MHz
- RAM: 512 MB
- Storage type Flash,: 16 MB
- Switch chip model: 98DX3236A1
- 10/100/1000 Ethernet ports: 24
- SFP+ cages: 2
- Operating system: SwOS /RouterOS (Dual boot)
- Supported input voltage: 9 - 30 V (jack or passive PoE)
- Dimensions: 440 x 144 x 44 mm
- Operating temperature: -40°C .. +60°C tested
- Max power consumption: 24 W